Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.

 
banner.jpgbanner.jpg
 

100 LAT

SALUS

Producentem toników Floradix jest niemiecka firma SALUS założona w 1916 roku przez dr. Otto Greithera. Sto lat doświadczeń zaowocowało wyjątkową skutecznością produktów, które cieszą się uznaniem kolejnych pokoleń na całym świecie.

 

TONIKI 

FLORADIX

Wypróbuj naturalne w 100% preparaty, zawierające wyciągi z cenionych w medycynie roślin oraz ekstrakty soków owocowych. Dzięki specjalnym recepturom dostarczą ci witamin i minerałów w najłatwiej przyswajalnej postaci.

 

 

 

 

WYBIERZ TONIK DLA SIEBIE

 

Toniki Floradix to produkty dla całej rodziny. Sprawdź, którego potrzebujesz dla zdrowia twojego i twoich najbliższych.

  

 

 
 

O FIRMIE

Firma SALUS, producent toników Floradix oraz świeżych soków roślinnych, pozyskuje surowce wyłącznie z ekologicznych upraw i przygotowuje z nich całkowicie naturalne produkty.

  

  

  

 

Soki Salus

 

W czym tkwi sekret najwyższej jakości soków Salus?

Wyciskane są z ekologicznie uprawianych roślin do 3 godzin po zbiorze, specjalną metodą… Czytaj więcej

 
BLOG

Jakie mogą być objawy niedoboru żelaza?

24.11.2016

Zacznijmy od podstawowej informacji: żelazo jest potrzebne do produkowania prawidłowo ukształtowanych czerwonych krwinek. Możesz już mieć niedobór żelaza, ale jeszcze o tym nie wiedzieć (nie mieć wyraźnych objawów), bo organizm jeszcze produkuje prawidłowe komórki krwi, pobierając sobie ten pierwiastek z zapasów zgromadzonych w wątrobie i śledzionie. Ale przychodzi taki moment, kiedy zapasy się kończą. Czytaj więcej

 

 

Witaminy i minerały 

 

Są niezbędne do życia, warunkują prawidłowy przebieg wszystkich procesów zachodzących w organizmie. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy krótki przewodnik po najważniejszych witaminach i minerałach. Czytaj więcej

 

AKTUALNOŚCI

Wprowadzamy na rynek jedyne w swoim rodzaju soki roślinne

20.09.2016

Świętujemy stulecie SALUS w siedzibie firmy w Bruckmuhl (Bawaria)

7.07.2016
 

Masz pytania lub chcesz podzielić się swoimi uwagami?